Můžete na nás nechat všechny starosti se správou vašeho domu – od běžných provozních záležitostí přes revize a kontroly až po vedení účetnictví. Díky dlouholetým zkušenostem vám ušetříme čas i peníze, o vše se postaráme rychle a vyřešíme i nepříjemnosti spojené s vymáháním pohledávek. Spravujeme jak domy patřící městu, tak majetek družstev a SVJ. Obraťte se na nás, rádi vám povíme víc.

V měsíci lednu 2018 byla do tohoto oblíbeného divadla dodána a instalována nová řídící jednotka nouzového osvětlení se záložním zdrojem napájení, který při výpadku elektrické energie zaručuje funkčnost osvětlení po dobu jedné hodiny. Dodání a montáž technologie provedla firma GESSLER. Celá výměna byla hrazena z finančních prostředků MČ Praha 6.
V návaznosti na montáž nové technologie byly dne 26. 3. 2018 provedeny za přítomnosti našich techniků komplexní zkoušky PBZ (požárně bezpečnostního zařízení). Veškeré zkoušky proběhly s kladným výsledkem.

V měsíci lednu 2018 byla do tohoto oblíbeného divadla číst dál

O víkendu 13. - 14. května navštívilo festival Open House v domě Skleňák přibližně 1000 návštěvníků.

K vidění byla spousta zajímavostí s doprovodnými komentáři, např. podzemní garáže a kryt, ve výšinách střešní terasa s původním záměrem chytání bronzu a sprchami jako osvěžením. Ve stupním prostoru plastiky prof. Jana Laudy a další.

 

Stejně jako loni se koná zajímavá akce v rámci Open House i ve Skleňáku. Obyvatelům tohoto domu moc děkujeme za pochopení a veřejnost srdečně zveme.

 

Přečtěte si zajímavý rozhovor s doktorem Karlem Čepičkou o problematice společenství vlastníků bytů (zveřejněno v časopise Pěkné bydlení).

Přílohy:
Název souboru Velikost Vloženo
Download this file (clanek_ SVJ.pdf)Rozhovor s panem PhDr. Karlem Čepičkou,CSc.494 kB07. 03. 2017 13:03:26

Rádi bychom Vás informovali o přerušení výměny a opravy oken v domě na náměstí Svobody 728/1 Praha 6.

Bližší informace nelznete níže.

 

V souvislosti se začínající topnou sezónou byl náš provozní technik Ing.Jiří Valeš pozván do pořadu ČT "Sama doma".
Můžete si poslechnout jeho názory a praktické rady na dané téma.

ZDE

Výměna a oprava oken v domě na náměstí Svobody 728/1 v Praze 6

Více zde:

Rada Městské části Praha 6 rozhodla o změně správce vybraných nemovitostí doposud spravovaných společností Austis, a.s.

Od 1. dubna se novým správcem stává společnost SNEO, a.s.

V současné době probíhá převzetí činností novým správcem.

Věříme, že naši noví klienti budou s poskytovanými službami spokojeni. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit. Kontakty naleznete na našem webu.

více informací ke stažení zde

Praha 6 – 8. ledna 2016 – Dle předchozí domluvy s vedením městské části vyklidili a nadobro opustili členové skupiny Resurp Crew objekt usedlosti Šatovka, kde zamýšleli provozovat nezávislé kulturní centrum. Vedení Prahy 6, do jejíhož majetku usedlost patří, trvalo na vyklizení objektu z bezpečnostních důvodů. Navazujícím jednáním s představiteli Resurp Crew je radnice principiálně otevřena.

Včera krátce po poledni došlo v Šáreckém údolí k poklidnému vyklizení a opuštění usedlosti Šatovka členy skupiny Resurp Crew. Ti v místě od loňského prosince plánovali vytvořit nekomerční kulturní centrum komunitního charakteru. Vystěhování proběhlo v souladu s předchozí domluvou s vedením šesté pražské městské části i městskou firmou SNEO, a.s. Ta zajišťuje péči o nemovitosti svěřené do správy Prahy 6.

„Rád bych poděkoval členům skupiny Resurp Crew za velmi korektní přístup k jednáním i za dodržení daného slova a vyklizení usedlosti Šatovka ve stanovené lhůtě,“ uvedl starosta Prahy 6 Ondřej Kolář. „Převzetí objektu proběhlo naprosto hladce a bez jakýchkoliv komplikací,“ doplnil Petr Macháček, místopředseda představenstva SNEO, a.s.

Radnice požadovala vyklizení prostor nejen z bezpečnostních důvodů. Dalšími závažnými důvody jsou zákonná ustanovení, která ukládají městské části, jak nakládat s majetkem. Rovněž interní předpisy neumožňují užívání majetku bez předchozího schválení zastupitelstvem a jasně definovaného právního vztahu. Účast desítek lidí ve staticky narušeném objektu není možná.

Zřízení kulturního centra v daném místě Praha 6 v budoucnu neplánuje. Budova by po celkové rekonstrukci měla sloužit jako bytový dům, kterým až do roku 2011 ostatně byla.

„Se zástupci skupiny Resurp Crew jsme ochotni dále jednat, základní podmínky jsme jim sdělili,“ dodal zástupce starosty Vaculík, zodpovědný za majetkovou politiku.