Hledáte nové zaměstnání?

Pak nám zašlete svůj životopis, označte pozici, o kterou se ucházíte, a my Vás budeme kontaktovat.

Aktuální volné pozice

Pracovník komunálních služeb - údržba zeleně s ŘP B

Požadujeme:

  • vyučení v oboru zedník, malíř nebo podobné řemeslné profese, nejlépe s praxí
  • ŘP skupiny B podmínkou, sk. C výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup k plnění zadaných úkolů a časovou flexibilitu

Náplň práce:

  • sekání travnatých ploch a tvarování dřevin, živých plotů
  • drobné zednické a malířské opravy, (řemeslné práce)
  • údržba a revitalizace zeleně (parku, městských vnitrobloků, předzahrádek)
  • zakládání trávníků
  • tvoření nových záhonů po Praze 6

Nabízíme:

  • pracovní poměr na plný úvazek 40h/týdně (pracovní doba pondělí až pátek 7:30h - 16h) na dobu určitou na 6 měsíců s možností prodloužení pracovní smlouvy
  • různorodou a zajímavou práci
  • dobré finanční ohodnocení s možností bonusů
  • příplatky za práci přesčas
  • pět týdnů dovolené
  • sick days
  • stravenkový paušál 107Kč za odpracovaný den
  • pracoviště na Praze 6
  • pracovní oděvy a obuv
  • možnost ubytování v centru Prahy 6
  • nástup možný ihned, případně dle dohody

 OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

  Upozorňujeme Vás v souladu s obecním nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR), že v souvislosti s výběrovým řízením na uvedenou pracovní pozici, zpracováváme údaje uchazečů o zaměstnání, kteří nám zaslali svůj životopis.

Více informací zde: https://sneo.cz/aktuality/455-informacni-memorandum-gdpr

Vyplňtě následující formulář:

Invalid Input

vložte Váš životopis