Travnaté prostorné pláže, kvalitní čistá voda a 50metrový vyhřívaný bazén – to jsou základní atributy zázemí areálu koupaliště Petynka v pražských Střešovicích. Voda na Petynce není cítit, neboť k čištění vody byla zvolena nejnovější technologie. Velkou výhodou je vyhřívaný bazén, a tedy možnost plavání i za chladnějšího počasí, což ocení především kondiční plavciAreál na Petynce se otvírá na začátku května a končí posledního září. 

Adresa koupaliště Petynka: Otevřená 1072/4, Praha 6 – Střešovice

Dopravní spojení:  BUS 149, 180 (zast. Na Petynce), TRAM 1, 2 (zast. Sibeliova), TRAM 22, 23, 25 (zast. Malovanka), TRAM 25 (zast. Hládkov)

Na koho se obrátit:

  • Areál koupaliště: 235 094 068
  • Ondřej Renský - vedoucí sportovně-rekreačního areálu Petynka0 tel. 778 771 330, e-mail: orensky@sneo.cz 
  • Václav Šála - správce areálu, tel. 724 022 860, e-mail: vsala@sneo.cz

Oficiální stránky Facebooku Koupaliště Petynka:  https://www.facebook.com/koupalistepetynka/

Oficiální webové stránky Koupaliště Petynka:  http://www.koupalistepetynka.cz

Oficiální webové stránky dostavby Koupaliště Petynkahttp://www.dostavbapetynky.cz/

Skvělá zpráva pro rodiče! Od 1. července bude opět otevřen dětský koutek pro malé navštěvníky Koupaliště Petynka. Najdete ho poblíž dětských prolézaček a kladky.
Tak pokud si na chvilku chcete zaplavat sami, zasportovat si či jen tak relaxovat u dobrého nápoje, obraťte se na nás. O Vaše děti bude dobře postaráno.
Těšíme se na Vás!

Informace, jak lze obdržet plavenky na Koupaliště Petynka, naleznete níže.

 

Atmosféra Dětského dne byla úžasná. Dorazilo přes 4 500 návštěvníků! Děkujeme jim i všem kolegům z bezpečnostních a záchranných složek, kteří nám pomohli připravit báječný a velezajímavý program. Již nyní se těšíme na příští ročník!

 

Již v sobotu 3. června proběhne tradiční Dětský den na Koupališti Petynka.

Připraven je bohatý program pro děti a dospělé v rámci celodenní hry "Cesta kolem světa s delfínem Péťou", stejně jako atraktivní ukázky z činnosti záchranných a bezpečnostních složek.

Informace naleznete v přiloženém letáku.

Těšíme se na Vás!

 

Předpověď na pondělí Prvního máje, kdy otvíráme, zatím dobrá: polojasno, 15 st. C.

Voda v bazénu se hřeje. Takže snad přijde vhod i výzva a motivace teplými nápoji.

 

Dne 18. 04 .2017 vyhlásila společnost SNEO, a.s. veřejnou soutěž na pronájem části sportovně-rekreačního areálu Petynka za účelem provozu dětského koutku.
Vyzýváme všechny zájemce o účast na výběrovém řízení a předkládání nabídek v souladu s uvedenou Výzvou, a to do 10. 05. 2017 do 13: 00 hodin.

Veřejná soutěž byla prodloužena do 26. 05. 2017 do 12:00 hod.

Ve středu 22. března byla na radnici MČ Praha 6 slavnostně podepsána smlouva na vytvoření projektové dokumentace pro dostavbu sportovně-rekreačního areálu Petynka. Po více než sedmnácti letech byly zahájeny konkrétní kroky vedoucí k dostavbě krytého bazénu na Petynce.Číst dál

 

V úterý 20. prosince v 10 hodin byla za přítomnosti zástupců MČ Praha 6 a členů vedení společnosti SNEO a.s. slavnostně zahájena výstava devíti prací v rámci studentské architektonické soutěže Dostavba sportovně-rekreačního areálu Petynka - opláštění budovy. Zároveň zde proběhlo předání cen autorům návrhů.

Srdečně zveme všechny zájemce na výstavu týkající se výsledků studentské architektonické soutěže „Dostavba sportovně – rekreačního areálu Petynka – opláštění budovy“. Jsou zde vystaveny práce všech devíti soutěžících.

Výstavu můžete zhlédnout ve veřejně dostupných prostorách radnice MČ Praha 6, v zimní zahradě nacházející se ve 4. patře.